BEDNAREK
Premierowa trasa albumu „TALIZMAN“

Kamil Bednarek wraz z zespołem wyrusza w premierową trasę koncertową, promującą album „TALIZMAN”! Na początku roku zespół zagra łącznie 9 wyjątkowych koncertów. Na mapie trasy znalazły się: Katowice, Toruń, Poznań, Szczecin, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Rzeszów oraz Wrocław!

Kamil Bednarek swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji StarGuardMuffin. Od samego początku kapela dużo koncertowała, brała udział w wielu festiwalach, na których sięgała po liczne nagrody. W 2011 młodzi muzycy wyruszyli w bardzo długą trasę koncertową po całym kraju, a następnie spełnili swoje artystyczne marzenie, jadąc do legendarnego studia Boba Marley’a Tuff Gong, w Kingston na Jamajce.

W pierwszych miesiącach 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona, natomiast Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz dwoma nowymi muzykami rozpoczął pracę nad nową płytą formacji BEDNAREK. Krążek „Jestem” pojawił się w sprzedaży w listopadzie, pochodzą z niego takie utwory, jak „Jestem sobą…”, „Think About Tomorrow”, nastrojowa „Cisza” czy własna wersja starego przeboju Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”. W 2015 roku ukazała się druga studyjna płyta, pod szyldem BEDNAREK, zatytułowana „Oddycham”, którego część materiału została zarejestrowana na Jamajce.

W styczniu 2017 roku ukazał się jego nowy singiel – „Talizman”, który został nagrany z gościnnym udziałem Matheo. Piosenkarz zdobył cztery nominacje do Eska Music Award 2017, ostatecznie wygrał statuetkę w kategorii Artysta roku. W maju wydał utwór „Poczuj luz”, który został drugim singlem zwiastującym nową płytę artysty, której premiera została zapowiedziana na jesień 2017 roku. To właśnie utwory z najnowszej płyty fani zespołu usłyszą podczas nadchodzącej trasy koncertowej!

18.01 – OD NOVA / Toruń

19.01 – KLUB MUZYCZNY B17 / Poznań

20.01 – DK SŁOWIANIN / Szczecin

25.01 – KLUB STARA PRZEPOMPOWNIA / Ostrów Wielkopolski

26.01 – KLUB STODOŁA / Warszawa

27.01 – KLUB WYTWÓRNIA / Łódź

28.01 – KLUB MUZYCZNY PARLAMENT / Gdańsk

01.02 – KLUB MUZYCZNY LIFE HOUSE / Rzeszów

03.02 – A2 CENTRUM KONCERTOWE / Wrocław

04.02 – MEGACLUB / Katowice

10.02 – KLUB STUDENCKI KWADRAT / Kraków

11.02 – KLUB POKŁAD / Gdynia

18.02 – KLUB MIASTO / Bielsko-Biała

 

 

                                                                                                                                                                                           

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF