Chemia na Potoku

ChemiaSzykujcie się na mocne uderzenie! To będzie koncert z dużą dawką emocji! Zagwarantuje Wam to: Chemia !!!

Kiedy: 14.04.2017r. g.18.00

Gdzie: Potok-Drugi Dom Ludzi Rocka,

ul. Potocka 14, 01-652 Warszawa

Wstęp na koncerty: 40 pln ( 35 pln w przedsprzedaży )
Rezerwacja Tel. 534 091 970

CHEMIA w 2017 roku otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej historii. Z końcem roku 2016 do zespołu dołączyli dwaj nowi muzycy. Wokalista Mariusz „Mario” Dyba (zwycięzca programu „IDOL” w tv Polsat) oraz gitarzysta Maciek „Mac” Papalski. 3 marca 2017 zespół rozpoczął serię koncertów w Polsce. Koncertowa Chemia 2017 to nowa jakość, energetyczne i profesjonalne show składające się z utworów pochodzących z ostatnich płyt „The One Inside” i „LET ME” w nowej zaskakującej interpretacji, ale także kilku niespodzianek.
Już z Mariuszem w składzie w Manchesterze (UK) Chemia nagrała teledysk do utworu „Grey”, wyreżyserowany przez Adama Baker’a. Obecnie formacja dowodzona przez Wojciecha Balczuna szykuje premierowy materiał, który wg planów, ukaże się jeszcze w tym roku. Na dwa dni przed finałem „Idola” zespół wypuścił koncertowy teledysk „Let Me”, zamykając promocję ostatniej płyty o tym samym tytule. Klip stanowi relację z koncertu Chemii, zagranego 28 kwietnia 2017 roku w warszawskim klubie Progresja. Był to występ na finał zimowo-wiosennej trasy zespołu w nowym składzie. To obraz klimatycznych ujęć odwzorowujących niesamowitą atmosferę koncertu jak i całego tour.

Grey:

Let Me:

Krążek Chemii „LET ME” został wydany 18 września 2015 roku. Nowy album, pełen energetycznych riffów rewelacyjnie sprawdzających się podczas koncertów powstałych we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith.

Jesienią 2015 roku, płyta ukazała się w całej Europie, zbierając wysokie oceny, a każdy kolejny singiel trafiał na szczyt listy przebojów największej rockowej stacji w Polsce.
Koncertowa promocja „LET ME” rozpoczęła się serią koncertów w Polsce gromadząc setki fanów i odnosząc niespodziewany sukces nie tylko ten frekwencyjny. W europie zespół promował LET ME występując u boku zespołu SKINDRED. Chemia odwiedziła Holandię, Niemcy, Szwecję, Danię, Włochy, Austrię, Szwajcarię oraz Czechy. Wszędzie band spotykał się z fantastycznym przyjęciem udzielając również mnóstwa wywiadów.
W lutym 2016 roku, album pojawił się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Zespół został nominowany w sześciu kategoriach w plebiscycie „Teraz Najlepsi 2015” w miesięczniku Teraz Rock – zdobywając zaszczytne miejsca:
– najlepsza polska płyta (4/10 miejsce);
– najlepszy singiel (5/10 miejsce);
– najlepszy polski zespół (5/10 miejsce);
– najlepszy instrumentalista (7/10 miejsce);
– najlepsza trasa koncertowa (8/10 miejsce);
– najlepszy wokalista (9/10 miejsce);

ale także w dwóch kategoriach w plebiscycie Antyradia:
– najlepsza polska płyta;
– najlepszy polski zespół;
Zespół CHEMIA zdobył tytuł najlepszego polskiego zespołu!

Radiowa Trójka ogłosiła, że I love you so much – Chemii zdaniem słuchaczy zostało wybrane jako najskuteczniej budzący utwór rockowy w Trójkowy Budzik!

Na początku maja 2017 Chemia zaprezentowała się na dwóch dużych imprezach branży muzycznej w Los Angeles (USA): Musexpo 2017 i Worldwide Radio Summit. To tam pierwsze poważne kontakty nawiązywali m.in. Katy Perry, Jessie J czy LMFAO. Brzmienie zespołu zrobiło bardzo pozytywne wrażenie na osobach, które wypromowały takich artystów jak Pearl Jam, Soundgarden, Slipknot, Stone Sour, 3 Doors Down, Creed czy Hozier.
Mariusz Dyba po pierwszym z showcase w Los Angeles przyleciał na jeden z koncertów „Idola”, by kolejnego dnia wrócić do Kalifornii na następny występ w ramach wspomnianego Worldwide Radio Summit (USA). Tym razem Chemia zaprezentowała się w kultowym klubie The Viper Room (Hollywood, Los Angeles) którego od 2004 roku współwłaścicielem był Johhny Depp.

Obecny skład zespołu:
Mariusz „Mario” Dyba
Wojciech „Voytek” Balczun
Krzysztof „Chris” Jaworski
Maciej „Mac” Papalski
Adam Kram

 

Wstęp na koncerty: 40 pln ( 35 pln w przedsprzedaży )
Rezerwacja Tel. 534 091 970

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF