Czad Festiwal 5 edycja

Czad Festiwal 2017

Czad Festiwal 5 edycja

5 edycja festiwalu to doskonała okazja, żeby bliżej przyjrzeć się jego historii.
Czad Festiwal pojawił się na muzycznej mapie Polski w 2013 roku. Początkowo dwudniowa impreza gościła wyłącznie polskich artystów, jednak wkrótce wydarzenie zyskało miano jednej z największych imprez muzycznych w południowej Polsce. Prawdziwym przełomem okazała się edycja 3. Światowej klasy artyści, a wśród nich The Offspring, Gentleman oraz Within Temptation zawładnęli sceną główną. Festiwal odniósł ogromny sukces, zarówno pod
względem frekwencyjnym jak i komercyjnym. Ostatnia odsłona Czadu gościła takie gwiazdy jak Nightwish, Alborosie, Hollywood Undead czy Sabaton.
Czad Festiwal cechuje niespotykana na innych polskich festiwalach mieszanka gatunków. Od rocka przez punk do EDM, od cięższych brzmień do tanecznych rytmów reggae, idealnie wpisujących się w klimat końca lata – każdy znajdzie tu coś dla siebie. I choć wydawałoby się, że reggae, muzyka tak różna od metalu czy punka będzie mocno odstawać od pozostałych gatunków, nic bardziej mylnego. Czad Festiwal jest bodaj jedynym festiwalem, na którym odmienne gatunki muzyczne tak dobrze współgrają w jednym line-up’ie. Tegoroczna, 5 edycja zapowiada się na wielką muzyczną fetę. 5 dni, 5 scen, blisko 50 artystów.
Również poza muzycznie festiwal oferuje sporą ilość atrakcji. Festiwalowe miasteczko każdego roku wypełnione jest po brzegi odjechanymi animacjami, kreatywnymi warsztatami oraz strefami skrytymi w cieniu drzew, w których można zwyczajnie poleniuchować.
Czad Festiwal odbywa się w Straszęcinie na Podkarpaciu. Mała, licząca zaledwie 2 tysiące mieszkańców miejscowość na 5 dni zamienia się w prawdziwie muzyczną odyseję. Ogromnym atutem festiwalu jest jego teren –Arena Park – piękny, ocieniony obszar, z przylegającą wyspą z zalewem, który jest w stanie pomieścić nawet 50 tys. osób, a jego infrastruktura pozwala na wydzielenie wielu stref.
Czad Festiwal systematycznie buduje swoją pozycję na rynku polskich festiwali muzycznych. Odważne decyzje artystyczne przysparzają mu nowych odbiorców, także tych z zagranicy, a unikatowy charakter wydarzenia wyróżnia go na tle innych tego typu imprez.

BILETYhttp://www.czadfestiwal.pl/bilety/

Promocja do 25 lipca

karnet 3 dniowy/+ pole namiotowe – 319 zł

karnet 5 dniowy/+ pole namiotowe – 359 zł

bilet jednodniowy 189 zł

Ceny od 26 lipca:

Karnet 3 dniowy – 359 zł

Karnet 5 dniowy – 399 zł

Bilet jednodniowy – 209 zł

Pole namiotowe – 59 zł/os.

Line Up: 

23.08

Bastille

Billy Talent

Anti-Flag

Dubioza Kolektiv

Zebrahead

Acid Drinkers

Hunter

Nocny Kochanek

24.08

One Ok Rock

Steve Aoki

KSHMR

Agnieszka Chylińska

Czesław Śpiewa

Lady Pank

25.08

The Offspring

Blind Guardian

Epica

Jay Hardway

Big Cyc

Łydka Grubasa

The Freeborn Brothers

26.08

Alestorm

Beyond The Black

Edguy

La Raiz

Martin Jensen

Sonata Arctica

Totentanz

Trzynasta w Samo Południe

27.08

Ky-Mani Marley

Che Sudaka

Hoffmaestro

Kensington

Bethel

Blu’ska

Coma

Lokalizacja: 

Arena Park, 39-218 Straszęcin 87

Dojazd: http://www.czadfestiwal.pl/dojazd/

Regulamin: http://www.czadfestiwal.pl/info/regulaminy/

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF