ENEA EDISON FESTIVAL – TASTE THE MUSIC 2020

ENEA EDISON FESTIVAL – TASTE THE MUSIC 2020
24-25 lipca 2020 (piątek, sobota), godz. 17:00
Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo

Artur Rojek • Ralph Kaminski • sanah •

Ceny biletów:

I pulaHUNTER TIX – dostępne od 6.03.2020 (od godz. 12:00) do 11.03.2020 (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów
Karnet dwudniowy: 99 zł

II pula – EARLY BIRD TICKETS – dostępne od 11.03.2020 (od godz. 12:00) do 16.04.2020 (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów
Karnet dwudniowy: 119 zł
Bilet jednodniowy: 79 zł

III pula – REGULAR TICKETS – dostępne od 16.04.2020 (od godz. 12:00) do 29.06.2020 (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów
Karnet dwudniowy: 149 zł
Bilet jednodniowy: 99 zł

IV pula – FINAL CALL – dostępne od 29.06.2020 (od godz. 12:00) do 25.07.2020 lub do wyczerpania puli biletów
Karnet dwudniowy: 169 zł
Bilet jednodniowy: 119 zł

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli (np. REGULAR TICKETS). Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.tobilet.pl oraz w sklepach sieci Media Markt – sprzedaż biletów rozpocznie się 6.03.2020 o godz. 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.


Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Enea Edison Festival – Taste The Music 2020! Po sukcesie dwóch poprzednich edycji festiwal powraca w kolejnej odsłonie!

24 i 25 lipca należy zarezerwować na kolejne spotkanie nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Festiwal to coroczny przegląd tego, co najlepsze w popularnej muzyce rozrywkowej: polskiej i zagranicznej.

Ideą imprezy jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć z dala od zgiełku miasta. Przestrzeń, w której odbywa się Enea Edison Festival to malownicza okolica jeziora Kierskiego. Zlokalizowane zaledwie kwadrans jazdy samochodem od centrum Poznania sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Koncerty i wydarzenia towarzyszące odbywają się na polu wokół Best Western Hotel Edison. W trakcie dwóch dni posłuchać można nie tylko muzyki, ale i dobrze zjeść oraz wziąć udział w rozwijających kreatywność warsztatach. Szczegóły dotyczące tych atrakcji zostaną określone bliżej wydarzenia.

Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji festiwalu jest firma Enea – koncern energetyczny. Organizatorem festiwalu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem imprezy jest Best Western Hotel Edison.


Artur Rojek – lider, kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Przez 20 lat frontman Myslovitz, z którym dowiódł, że można pogodzić ambitne granie inspirowane zachodnią alternatywą z masowo czytelną formułą popowego przeboju. W 2014 roku ukazała się jego solowa płyta „Składam się z ciągłych powtórzeń”. Pochodzą z niej single „Beksa”, „Syreny”
i „Czas Który Pozostał”. Wydawnictwo pokryło się dwukrotną platyną, a płyta otrzymała Fryderyka w kategorii Album Roku. W ubiegłym tygodniu premierę miała druga płyta artysty „Kundel”, którą promują single „Sportowe życie” oraz „Bez końca”.

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Po powszechnie uznanym debiucie „m o r z e” czas na jego następcę… Płyta „Młodość” miała swoją premierę 22 listopada 2019 roku i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno fanów Ralpha jak i recenzentów muzycznych.

sanah to debiutantka, której twórczość poleca w swoich mediach społecznościowych sam Dawid Podsiadło. Przebojem Szampan prędko zyskała popularność, a utwór trafił na listy największych rozgłośni radiowych w Polsce. Warto zainteresować się EP-ką artystki ja na imię niewidzialna mam jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu. W tym roku Sanah została trzykrotnie nominowana do nagrody Fryderyki.


Więcej informacji na www.edisonfestival.pl i na Facebooku.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF