Enea Spring Break Showcase Festival & Conference odbędzie się we wrześniu

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 10-12.09.2020

Zapraszamy na siódmą edycję Enea Spring Break!

Ze względu na zalecenia i środki ostrożności podjęte przez rząd, Enea Spring Break 2020 nie odbędzie się w planowanym terminie 23-25 kwietnia. Festiwal zostanie przełożony na 10-12 września 2020. Zapewniamy, że bezpieczeństwo i zdrowie artystów, personelu i fanów jest naszym głównym priorytetem. Monitorujemy sytuację i postępujemy zgodnie z decyzjami rządu oraz przedstawicieli służby zdrowia. Zatrzymaj karnet – będzie obowiązywał na nową datę.

Due to measures taken by the Government it will not be possible to move forward with Enea Spring Break 2020 currently scheduled for 23-25 April. The festival will be rescheduled to
10-12 September 2020. Be assured that the safety and health of artists, staff and fans is our main priority. We are monitoring and following the advice of the Government and health officials. Hang on to your ticket – it will be valid for the new date.

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to największy showcase’owy festiwal w Polsce – młode, obiecujące zespoły występują na scenie obok najbardziej znanych polskich artystów. Dodatkowo uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach i spotkaniach z ludźmi z branży muzycznej. Jak co roku, festiwal odbędzie się w kilkunastu miejscach w całym Poznaniu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF