Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dębowy Maj Festiwal – koncerty w Fabryce Pełnej Życia

Maj 1 @ 18:00 - Maj 2 @ 23:00 CEST

Maj w Dąbrowie Górniczej to miesiąc dwóch największych imprez plenerowych organizowanych przez Urząd Miasta oraz dąbrowskie instytucje. Jedną z nich jest Dębowy Maj Festiwal, który w tym roku odbywać się będzie w Fabryce Pełnej Życia, Parku Zielona oraz Centrum Sportów Letnich i Wodnych Zielona od 1 do 3 maja. DMF to połączenie rekreacji sportowej z wydarzeniami kulturalnymi. W programie festiwalu znajdą się rajdy rowerowe, biegi, pokazy taneczne, zajęcia fitness, ale także koncerty w Fabryce Pełnej Życia organizowane przez Pałac Kultury Zagłębia oraz Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza.

1 maja będzie stał pod znakiem projektu „Rock Wolności”. Tego dnia od godziny 18:00 na fabrycznej scenie zobaczymy Tomka Lipińskiego, Róże Europy, Kobranockę, Chłopców z Placu Broni oraz Sztywny Pal Azji.

🔸 Harmonogram 1 maja „Rock Wolności”:
🎤 18:00 – Tomek Lipiński
🎤 18:50 – Róże Europy
🎤 19:40 – Kobranocka
🎤 20:30 – Chłopcy z Placu Broni
🎤 21:20 – Sztywny Pal Azji

W Dzień Święta Flagi Państwowej, na tej samej scenie od godziny 17:00, wystąpią lokalne zespoły: Cartel, Przemysław Smolarski oraz Niadara. Zwieńczeniem drugiego dnia festiwalu będzie koncert zespołu Transgresja o godzinie 20:45.

🔸 Harmonogram 2 maja:
🎤 17:00 – Cartel
🎤 18:15 – Przemysław Smolarski
🎤 19:30 – Niadara
🎤 20:45 – Transgresja

Dębowy Maj Festiwal finiszować będzie 3 maja w Parku Zielona, gdzie odbywać się będzie zakończenie bicia Rekordu Polski w 24-godzinnym biegu na bieżni oraz turniej piłki siatkowej. Wszystkie atrakcje połączone będą z uroczystościami każdego z majowych świąt narodowych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF

Szczegóły

Start:
Maj 1 @ 18:00
Koniec:
Maj 2 @ 23:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,