Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Indios Bravos – XX lecie | Wrocław

9 listopada 2019 @ 19:00 - 23:00 CET

Indios Bravos – XX lecie, | Wrocław

Kiedy w roku 2016 zakończyliśmy działalność koncertową, obiecaliśmy Wam, że jeszcze się spotkamy. W roku 2019 jest ku temu doskonała okazja. Otóż równo 20 lat temu pod szyldem Banach & Indios Bravos ukazała się nasza pierwsza płyta – „Part One”. Powstała, jako solowa płyta Piotra Banacha, wtedy lidera i gitarzysty rockowej grupy Hey, który od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia szukał nowych środków wyrazu w szeroko rozumianej muzyce elektronicznej. Początkowo miał to być projekt wyłącznie studyjny, zrealizowany we współpracy z wokalistą Piotrem „Gutkiem” Gutkowskim. Pierwsza zapowiedź płyty ukazała się w roku 1997 w postaci piosenki „Drogi”, a finalnie „Part One” miała swoją premierę w maju 1999 roku. Jej zawartością było kilkanaście utworów utrzymanych w stylistyce, którą obaj twórcy określali mianem „cyber-reggae”. Były to po prostu piosenki z charakterystycznym dla muzyki reggae transowym rytmem, zaaranżowane i wykonane za pomocą instrumentów elektronicznych. Następstwem tejże płyty było rozpoczęcie w roku 2003 regularnej działalności koncertowej i wydawniczej poprzedzonej rozszerzeniem składu. Wiele lat od tamtych wydarzeń chcielibyśmy zaproponować swojego rodzaju podróż sentymentalną i spotkać się z Wami jesienią tego roku na kilku koncertach, których motywem przewodnim byłoby 20-lecie „Part One”. Oprócz samych występów planujemy też specjalne wydawnictwo fonograficzne będące do kupienia wyłącznie podczas tej trasy. Pierwszych 300 biletów na każdy z zaplanowanych koncertów będzie upoważniało do odbioru płyty za darmo u biletera.

Wrocław – 09.11.2019 – Klub A2 ul Góralska 5
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 59zł, w dniu koncertu 69zł

Bilety do nabycia:

 

🎫🎫BILETY ELEKTRONICZNE:🎫🎫

Bilety z systemu Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/artist/indios-bravos-bilety/1011578 oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/reggae/indios-bravos/ oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety EMPIK: https://empikbilety.pl/?filters=phrase:indios%20bravos

Bilety z systemu Going: https://goingapp.pl/evt/2108628/indios-bravos-xx-lecie-tabu

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF

Szczegóły

Data:
9 listopada 2019
Czas:
19:00 - 23:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,