Stachursky progresja

JACEK STACHURSKY / PlenR / WARSZAWA

Już latem Jacek Stachursky wystąpi podczas jednego z letnich koncertów w ramach cyklu #PlenR! Zapisz datę 16 lipca i widzimy się w Progresji w ramach Letniej Sceny Progresji/ Gramy doWoli Zgarnij swoją wejściówkę i baw się w bezpiecznych warunkach na świeżym powietrzu skacząc przy dźwiękach szalonej Doskozzzy 

🎫 Bilety:
👉 www.goingapp.pl/polecamy/Plenr
👉 www.eventim.pl/artist/plenr/
___
 PlenR to cykl letnich koncertów plenerowych. Gramy w Gliwicach, Warszawie, Żywcu i Poznaniu, a na naszych scenach wystąpią tacy artyści jak: sanah, Jacek Stachursky, Paluch, Kękę, Baranovski czy Nocny Kochanek.

 Gramy doWoli to nowy, najdłuższy, plenerowy festiwal muzyczny w Warszawie! Dziesiątki najpopularniejszych polskich i zagranicznych wykonawców, przekrój najlepszych gatunków muzycznych oraz wydarzenia specjalne – doświadczysz tego nie wyjeżdżając z miasta. Poznaj koncertową Wolę od strony, której nie znałeś do tej pory!

 Najlepsze party tego lata tak blisko, a jednocześnie… tak daleko! Bezpieczna odległość, maseczki, ochrona pilnująca czy wszystko gra, no i wszechobecne płyny dezynfekujące to nasza PlenRowa rzeczywistość. Szykujcie kremy z filtrem, kolorowe maseczki, szorty i lniane koszule. To będą wakacje, których na pewno nie zapomnicie.

ZOBACZ INNE POLECANE WYDARZENIA: http://hallokultura.pl/events/

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lipiec 16 2021
Expired!

Czas

20:00 - 23:00

Etykiety

KONCERT
Letnia Scena Progresji

Lokalizacja

Letnia Scena Progresji
ul. Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Kategoria

Organizator

DM Agency
Email
hello@dmagency.pl
Strona WWW
http://www.dmagency.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *