Lato na Pradze • Margaret • 16 września 2020

Lato na Pradze • Margaret • 16 września 2020

Miejski projekt „Lato na Pradze” sprawił, że warszawska Praga stała się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań dla wielu społeczności.

Topowi polscy muzycy występują w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu – namiastka festiwali w sercu Warszawy.

Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni – wszystko to składa się na Miasteczko Praga Centrum.

► Margaret – 16.09.2020 ◀︎

Margaret to jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów.

Mimo międzynarodowych osiągnięć, zdecydowała się na zwrot w swojej karierze czego dowodem jest jej ostatni album zatytułowany Gaja Hornby. Jest to materiał nagrany w 100% po polsku, ukazujący nowe oblicze artystki – dojrzałe, szczere do bólu i pozbawione blichtru wielkobudżetowych produkcji. Ta płyta to dziewięć urban popowych kompozycji i odważnych tekstów, w których przeplatają się brzmienia hip hopu, soulu, a nawet reggaetonu.

To jednak dopiero początek zmian, na które szykuje wszystkich Margaret. Już wkrótce pojawi się materiał, który będzie mocnym rozwinięciem tego, czego zaledwie namiastkę zaprezentowała na ostatnim albumie.

Artystyczna metamorfoza była również efektem zmian na polu biznesowym. Margaret postanowiła zerwać dotychczasowe kontrakty, by stworzyć własny songwritersko-producencki team, a następnie skupić się na rozwoju działalności wspierającej młode talenty, do czego zainspirowało ją jurorstwo w The Voice od Poland.

‼️ Gościem podczas koncertu będzie Young Igi ‼️

Margaret – Nowe plemię 📷

youtu.be/I8IAGLsrFnw

▼▼▼

Sprzedaż biletów startuje już 31 lipca 2020, o godzinie 12:00

Bilety dostępne na www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl, oraz w Going. i w EventimPolska.

▲▲▲

Więcej informacji na http://goingapp.pl/latonapradze

Organizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step www.followthestep.com

Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowanie odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. 🧴

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF

Data

Wrz 16 2020
Expired!

Czas

20:00 - 20:00

Koszt

od 49 zł

Etykiety

KONCERT
Praga Centrum

Lokalizacja

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10, Warszawa
Kategoria

Organizator

Follow The Step