Lato na Pradze / Bitamina /

Nowy miejski projekt „Lato na Pradze” sprawi, że warszawska Praga stanie się koncertowym sercem miasta. W lipcu i sierpniu pięćdziesięciu polskich artystów zagra koncerty na żywo w pięknej plenerowej przestrzeni.

Topowi polscy muzycy wystąpią w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu – namiastka letnich festiwali w sercu Warszawy.

Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni – wszystko to składać się będzie na Miasteczko Praga Centrum.

► Bitamina na Pradze – 8.08.2020 ◀︎

Bitamina to zespół, który powstał z przyjaźni trojga ludzi i ich miłości do muzyki. Słychać to dokładnie w tekstach oraz produkcji bitów. Wrażliwość, z jaką trafiają do słuchacza jest zaskakująca, a wyśpiewywane emocje każdy odczuwa bardzo osobiście.
Nie patrząc na modę i trendy nieustannie pracują nad swoją muzyką. Mimo iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów, którzy doceniają wrażliwość i szczerość grupy i które nie pozwalają im pozostać obojętnymi.

Bitamina / Dawid Podsiadło – „Nikt” 📺 youtu.be/bDyTTDxAIAs

▼▼▼

Liczba biletów w sprzedaży może ulec powiększeniu wraz z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych. Sprzedaż biletów dla pierwszych 150 osób na każde z wydarzeń startuje 10 czerwca o godzinie 12:00!
Koncert może zostać przesunięty lub odwołany w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju.

Bilety dostępne na www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl, oraz w Going..

▲▲▲

Więcej informacji na http://goingapp.pl/latonapradze

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF

Data

Sie 08 2020
Expired!

Czas

08:00 - 18:00

Koszt

SOLD OUT

Etykiety

KONCERT
Praga Centrum

Lokalizacja

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10, Warszawa
Kategoria

Organizator

Follow The Step