Lato na Pradze / Jazz Band Młynarski-Masecki /

Nowy miejski projekt „Lato na Pradze” sprawi, że warszawska Praga stanie się koncertowym sercem miasta. W lipcu i sierpniu pięćdziesięciu polskich artystów zagra koncerty na żywo w pięknej plenerowej przestrzeni.

Topowi polscy muzycy wystąpią w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu – namiastka letnich festiwali w sercu Warszawy.

Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni – wszystko to składać się będzie na Miasteczko Praga Centrum.

► Jazz Band Młynarski-Masecki na Pradze – 18.08.2020 ◀︎

Jazz Band Młynarski-Masecki to polski zespół jazzowy, założony przez Jana Emila Młynarskiego i Marcina Maseckiego. Ich twórczość charakteryzuje się przedwojennym stylem, a inspirację czerpią z polski orkiestr jazzowych okresu międzywojennego, nadając mu współczesnego brzmienia. W repertuarze Jazz-Bandu znalazły się utwory swingowe, w większości nieznane. Nie zabraknie w nim też też kilku wyjątkowych tang, z których autorstwa polscy kompozytorzy znani byli na całym świecie.

Jazz Band Młynarski-Masecki – Warszawo, moja Warszawo 📺 youtu.be/ro-gaoPKWEY

▼▼▼

Liczba biletów w sprzedaży może ulec powiększeniu wraz z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych. Sprzedaż biletów dla pierwszych 150 osób na każde z wydarzeń startuje 19 czerwca o godzinie 12:00! Koncert może zostać przesunięty lub odwołany w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju.

Bilety dostępne na goingapp.pl/latonapradze

▲▲▲

Więcej informacji na goingapp.pl/latonapradze

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF

Data

Sie 18 2020
Expired!

Czas

08:00 - 18:00

Koszt

79 zł

Etykiety

KONCERT
Praga Centrum

Lokalizacja

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10, Warszawa
Kategoria

Organizator

Follow The Step