Lato na Pradze / Kwiat Jabłoni /

Nowy miejski projekt „Lato na Pradze” sprawi, że warszawska Praga stanie się koncertowym sercem miasta. W lipcu i sierpniu pięćdziesięciu polskich artystów zagra koncerty na żywo w pięknej plenerowej przestrzeni.

Topowi polscy muzycy wystąpią w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu – namiastka letnich festiwali w sercu Warszawy.

Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni – wszystko to składać się będzie na Miasteczko Praga Centrum.

► Kwiat Jabłoni na Pradze – 11.08.2020 – Druga Data ◀︎

Kwiat Jabłoni to polska grupa folk-popowa, która oficjalnie funkcjonuje od marca 2018 roku. Wcześniej rodzeństwo występowało w zespole Hollow Quartet. Z zespołem wydali album „Chodź ze mną”, który cieszył się niemałym zainteresowaniem. Debiutancką piosenką Kwiatu Jabłoni był utwór „Dziś późno pójdę spać”, który w serwisie Youtube ma kilkanaście milionów wyświetleń. Ponadto na swoim koncie mają takie single jak „Nic więcej” oraz „Idzie zima”. 1 lutego 2019 ukazał się ich pierwszy studyjny album „Niemożliwe”.

Kwiat Jabłoni – Dziś późno pójdę spać 📺 youtu.be/FWDXwrgdm9w

▼▼▼

Liczba biletów w sprzedaży może ulec powiększeniu wraz z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych. Sprzedaż biletów dla pierwszych 150 osób na każde z wydarzeń startuje 10 czerwca o godzinie 12:00!
Koncert może zostać przesunięty lub odwołany w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju.

Bilety dostępne na www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl, oraz w Going..

▲▲▲

Więcej informacji na goingapp.pl/latonapradze

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • PDF
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

Sie 12 2020

Czas

20:00 - 22:00

Koszt

SOLD OUT

Etykiety

KONCERT
Praga Centrum

Lokalizacja

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10, Warszawa
Kategoria

Organizator

Follow The Step