Lato na Pradze / Natalia Przybysz /

Nowy miejski projekt „Lato na Pradze” sprawi, że warszawska Praga stanie się koncertowym sercem miasta. W lipcu i sierpniu pięćdziesięciu polskich artystów zagra koncerty na żywo w pięknej plenerowej przestrzeni.

Topowi polscy muzycy wystąpią w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu – namiastka letnich festiwali w sercu Warszawy.

Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni – wszystko to składać się będzie na Miasteczko Praga Centrum.

► Natalia Przybysz na Pradze – 1.08.2020 ◀︎

Natalia Przybysz już od czasów działalności projektu Sistars jest jedną z najbardziej wyrazistych wokalistek w kraju. W trakcie solowej kariery wydała aż 6 krążków, zawierających m.in. takie utwory, jak „Miód” czy „Nazywam Się Niebo”. Za swoją twórczość otrzymała 3 nagrody FRYDERYK.
W 2019 ukazał się jej ostatni album studyjny “Jak malować ogień”, który promują single “Ciepły wiatr”, “Ogień” oraz “Kochamy się źle”

Natalia Przybysz – Ciepły wiatr 📺 youtu.be/97C7RZfAVM4

▼▼▼

Liczba biletów w sprzedaży może ulec powiększeniu wraz z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych. Sprzedaż koncertów dla pierwszych 150 osób na każde z wydarzeń startuje 4-go czerwca o godzinie 12:00!
Jeżeli aktualna sytuacja epidomiologiczba nie ulegnie zmianie, organizator może odwołać koncert.

Bilety dostępne na www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl, oraz w Going..

▲▲▲

Więcej informacji na http://goingapp.pl/latonapradze

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF

Data

Sie 01 2020
Expired!

Czas

20:00 - 22:00

Etykiety

KONCERT
Praga Centrum

Lokalizacja

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10, Warszawa
Kategoria

Organizator

Follow The Step