Lato na Pradze / Sorry Boys /

Nowy miejski projekt „Lato na Pradze” sprawi, że warszawska Praga stanie się koncertowym sercem miasta. W lipcu i sierpniu pięćdziesięciu polskich artystów zagra koncerty na żywo w pięknej plenerowej przestrzeni.

Topowi polscy muzycy wystąpią w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu – namiastka letnich festiwali w sercu Warszawy.

Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni – wszystko to składać się będzie na Miasteczko Praga Centrum.

► Sorry Boys na Pradze – 7.08.2020 ◀︎

Sorry Boys to jeden z najbardziej charakterystycznych zespołów polskiej sceny muzycznej. Od początku działalności trzon grupy stanowią: charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów – Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak.
Ich najnowszy album “Miłość” to pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Pochodzą z niego takie utwory jak “Absolutnie, absolutnie”, “Jesteś pragnieniem” czy “Warszawa czeka”.

Sorry Boys – Warszawa czeka 📺 youtu.be/bDyTTDxAIAs

▼▼▼

Liczba biletów w sprzedaży może ulec powiększeniu wraz z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych. Sprzedaż biletów dla pierwszych 150 osób na każde z wydarzeń startuje 10 czerwca o godzinie 12:00!
Koncert może zostać przesunięty lub odwołany w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju.

Bilety dostępne na www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl, oraz w Going..

▲▲▲

Więcej informacji na http://goingapp.pl/latonapradze

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF

Data

Sie 07 2020
Expired!

Czas

20:00 - 22:00

Koszt

od 59 zł

Etykiety

KONCERT
Praga Centrum

Lokalizacja

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10, Warszawa
Kategoria

Organizator

Follow The Step