Natalia Przybysz Wrocław

Natalia Przybysz: MTV Unplugged / Wrocław

Natalia Przybysz: MTV Unplugged

Natalia Przybysz to jeden z najważniejszych kobiecych głosów na polskiej scenie muzycznej. Ta niezwykle utalentowana wokalistka jest również kompozytorką oraz autorką tekstów.
Na swoim koncie ma kilka albumów studyjnych, jest również laureatką wielu nagród muzycznych – w tym m. in. najważniejszych w Polsce – Fryderyków. Od wielu lat jest także znana z umiłowania do ekologicznego, zrównoważonego podejścia do życia, promując właśnie taki styl życia.

Teraz artystka dołączyła do wyjątkowego grona wykonawców, którzy interpretują swoją twórczość w ramach formatu MTV Unplugged. Dotychczas, na kultowej scenie „bez prądu” wystąpili m.in. Kayah, Brodka, Kasia Kowalska czy zespoły Hey i Wilki.
Koncert MTV Unplugged Natalia Przybysz odbył się 19 grudnia 2020 roku na warszawskiej Scenie Relax, gdzie został również zarejestrowany w formacie audio-video.

Natalia rusza w trasę MTV Unplugged. Już w czerwcu odwiedzi osiem największych miast w Polsce. Zagra w Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Łodzi, Olsztynie, Gdańsku i Warszawie. Podczas koncertu artystka wykona akustyczne wersje największych przebojów ze swoich ostatnich trzech albumów „Prąd”, „Światło Nocne” oraz „Jak Malować Ogień“. Zgodnie z tradycją, na scenie MTV Unplugged pojawią się także goście.

Bilety od 89 zł 

Bilety są dostępne na stronie  goingapp.pl/przybyszmtv
Oraz w EventimPolska  bit.ly/PrzybyszUnpluggedEventim

‼️ Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego (50% dostępnych miejsc) z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa.
Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

 

Sprawdź inne polecane wydarzenia : http://hallokultura.pl/events/

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Cze 12 2021
Expired!

Czas

21:00 - 23:00

Etykiety

TRASA KONCERTOWA
HotSpot

Lokalizacja

HotSpot
ul. Wejherowska 34, 50-001 Wrocław
Kategoria

Organizator

Follow The Step

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *