Red Box Chase The Setting Sun / KRAKÓW

Red Box Chase The Setting Sun w Krakowie

Red Box po raz pierwszy zdobył uznanie w latach 80. ubiegłego wieku dzięki takim światowym przebojom jak: Lean On Me, For America, czy szczególnie doceniony w Polsce Chenko.

Na czele zespołu stoi niezmiennie wokalista i autor piosenek Simon Toulson-Clarke.

Red Box dyskografia

Grupa Red Box ma na koncie trzy albumy: „The Circle & The Square”, „Motive” i nagrany po reaktywacji „Plenty”. W nowej odsłonie zespołu, mniej obecne są znane ze wcześniejszych utworów stare automaty perkusyjne i syntezatory, a bardziej słyszalne są naturalne brzmienia.

Po sukcesach w latach osiemdziesiątych przyszedł czas na kolejne. Zespół powrócił w 2011 roku z nową płytą „Plenty” która odniosła wielki sukces.

Single „The Sign” i „Hurricane” z najnowszego albumu dotarły na sam szczyt listy przebojów Programu 3, co świadczy o wysokiej popularności Red Box w kraju nad Wisłą.

W 2017 roku Red Box podpisał kontrakt z weteranem branży, Ianem Ramage dla BMG Music Rights, dzięki któremu 13 września 2019 roku ukazał się długo oczekiwany album „Chase The Setting Sun”.
Red Box Chase The Setting Sun

Album i trasa koncertowa Chase The Setting Sun pokazuje, że grupa zatoczyła pełne koło, łącząc swoje bardzo indywidualne brzmienie z echami swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości rzuconej w tygiel, dając tym samym wspaniały efekt w postaci ponadczasowej muzyki.

Bilety przedsprzedaż 99zł, 110zł, w dniu koncertu 110zł, 120zł

Bilety do nabycia:

Teatr Variété ul. Grzegórzecka 71

BILETY ELEKTRONICZNE:

Bilety z systemu Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/artist/red-box-bilety/1021700 oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/red-box-koncert/ oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce

Bilety z sieci EMPIK: https://empikbilety.pl/wydarzenie/red-box-krakow/marzec-2020

Bilety z systemu Going: https://goingapp.pl/evt/2200599/red-box-krakow

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • PDF
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

Mar 27 2021

Czas

19:00 - 21:00

Etykiety

KONCERT
Teatr Variété

Lokalizacja

Teatr Variété
ul. Grzegórzecka 71, Kraków
Kategoria

Organizator

Galicja Productions