Festiwal 3-Majówka 2020 odwołany, ale będą mniejsze koncerty!

Z ogromną przykrością informujemy, że zaplanowany w dniach 1 – 3 maja 2020 we Wrocławiu festiwal 3-Majówka nie odbędzie się z powodu zagrożenia epidemiologicznego.
Część koncertów festiwalowych gwiazd udało się przesunąć na późniejsze terminy, i tak:

30 sierpnia wystąpią EPICA oraz KORPIKLAANI
👉 https://www.facebook.com/events/555973938376919/

24 października zagrają THE SISTERS OF MERCY oraz PETER HOOK & THE LIGHT
👉 https://www.facebook.com/events/2556833764556001/

  5 listopada zapraszamy na koncert zespołu APOCALYPTICA
https://www.facebook.com/events/678068256294152/

Powyższe koncerty odbędą się we wrocławskiej Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 Dołączajcie do wydarzeń – info o biletach wkrótce!
W miarę rozwoju sytuacji informować będziemy o kolejnych koncertach 3-Majówkowych artystów.

Przypominamy również, że Gitarowy Rekord Guinnessa, będący częścią festiwalu 3-Majówka, został przeniesiony do Internetu i po raz pierwszy odbędzie się w całości w wersji online.

1 maja zapraszamy wszystkich do śledzenia transmisji internetowej na stronie www.heyjoe.pl, a gitarzystów do wspólnego stworzenia Największej Gitarowej Orkiestry Świata. Wyjdźcie na balkony, do ogrodów, otwórzcie okna – pokażemy całemu światu, że jesteśmy razem i gramy dalej!

🎫 🎫 Zakupione bilety oraz karnety na 3-Majówkę 2020 można zwracać w miejscu ich zakupu. W celu dokonania zwrotu należy skontaktować się z dystrybutorem w sposób wskazany na stronie, poprzez którą były nabywane bilety. Zgodnie z regulaminem sprzedaży, bilety można zwracać nawet po terminie planowanej imprezy – o zwrot pieniędzy możecie więc Państwo wystąpić w dogodnym dla siebie momencie. 
Możliwe jest również zatrzymanie biletów i karnetów, które zachowają ważność na przyszłoroczną edycję 3 -Majówki, do czego Państwa gorąco namawiamy!
Bilety na nowe terminy koncertów 3-Majówkowych gwiazd pojawią się już wkrótce u dystrybutorów.

3-Majówkowej publiczności dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Do zobaczenia na późniejszych koncertach i pamiętajcie, że nasze hasło „Spotkajmy się we Wrocławiu!” obowiązywać będzie z podwójną siłą w roku 2021 🙂

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF