J.Wise opowiada swoje historie. Posłuchaj płyty sensacyjnego debiutanta

Właśnie pojawiła się jedna z najbardziej oczekiwanych debiutanckich płyt tego roku. J.Wise wydał swój pierwszy album pt. „Stories”. Wydawnictwo ukazało się nakładem wytwórni FONOBO Label.

J.Wise pochodzi z Poznania. Przez wiele lat mieszkał i tworzył w Wielkiej Brytanii, gdzie nie tylko komponował muzykę, ale zajmował się również sztukami wizualnymi. Jego prace były prezentowane w wielu prestiżowych galeriach, takich jak np. Opera Gallery i The Exhibitionist w Londynie. Takie dzienny sztuki jak malarstwo, rzeźba i scenografia cały czas są bliskie jego sercu i w dalszym ciągu aktywnie działa w tych obszarach. Śmiało można go więc określić mianem artysty międzynarodowego i interdyscyplinarnego. Na co dzień jest liderem i wokalistą alternatywnego zespołu The Suns.

„Stories” to zbiór wspomnień i emocji artysty. W swoich tekstach J.Wise przemycił prawdziwe historie o bólu i walce z samym sobą oraz własnymi słabościami. Jego album celebruje też miłość i odnosi się z szacunkiem do smutku. Przede wszystkim jednak są to prawdziwe historie opowiedziane z wielką pasją.

Ten album to ja – mówi krótko J.Wise.

https://www.youtube.com/watch?v=X0UFROfcn6U

Na debiutanckiej płycie J.Wise’a znalazły się wszystkie dotychczasowe anglojęzyczne single, czyli „Tears”, „Crying For Help” oraz „California”. Wraz z premierą „Stories” na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label pojawił się teledysk do kolejnego – „The Sun’s Been Shining”. J.Wise jest autorem wszystkich tekstów na „Stories”, z kolei muzykę skomponował wspólnie z Andrzejem Izdebskim.

Słuchaj płyty J.Wise’a:
serwisy cyfrowe: https://backl.ink/143336883
CD: https://www.mtj.pl/sklep/stories/

Sprawdzaj co słychać u J.Wise’a:
Facebook: https://www.facebook.com/jwiseofficial/
Instagram: https://www.instagram.com/jwiseofficial/

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *