Janek Traczyk i trzeci singiel z płyty „Nadal jestem”.

W sieci pojawił się utwór „Nadal jestem” – trzeci, tytułowy utwór z debiutanckiej płyty Janka Traczyka, której premiera odbędzie się 27 listopada 2020 r. Piosence towarzyszy klip dostępny na kanale artysty. Nastrojowa, zmysłowa opowieść o miłości to zapowiedź szczerej, intymnej płyty Traczyka, znanego do tej pory z występów na scenie Teatru Roma czy Studio Buffo oraz muzycznych programów rozrywkowych. Wydawcą debiutanckiej płyty Janka Traczyka jest wytwórnia MTJ, a producentem wykonawczym Marek Dziedzic.

Po premierze dwóch pierwszych singli: „Na miłość przyjdzie czas” i „Bezpieczny Ląd” Janek Traczyk odkrywa kolejne karty premierą tytułowego utworu Nadal Jestem. Ten nastrojowy utwór o głębokiej miłości, oddaniu i tęsknocie to kolejny znak, że debiutancka płyta artysty przepełniona będzie emocjami. Głos Janka w połączeniu z dźwiękami skomponowanymi przez Marka Dziedzica zapowiadają płytę dla wrażliwych i uważnych słuchaczy.

Płyta „Nadal Jestem” jest zbiorem historii zgromadzonych na przestrzeni lat. Traczyk swobodnie porusza się w świecie męskiej wrażliwości i emocjonalności opowiadając o różnych odcieniach miłości. Wokalista porusza tematy wsparcia w trudnych chwilach i radzenie sobie z dotkliwymi przeżyciami. Kojący głos Janka w nowoczesnych, przestrzennych aranżacjach to propozycja dla wszystkich fanów nieoczywistych kompozycji, ale również tych, którzy Traczyka znają z pełnych ekspresji występów w warszawskim Teatrze Roma, gdzie wcielał się w główne role w musicalach „Piloci” oraz „Aida” czy programów muzycznych „Must be the Music”, „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Solowe wydawnictwo artysty można już kupić w preorderze na stronie wytwórni MTJ.
Premiera płyty zapowiedziana jest na 27 listopada 2020 r.

https://www.youtube.com/watch?v=O_7wIylhlcs&feature=youtu.be

Janek Traczyk to urodzony w 1985 roku w Warszawie, wokalista i kompozytor. Ukończył Zespół Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie Piosenki oraz Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Kompozycji.

Jako dziecko debiutował w głównej roli w operze dziecięcej „Pan Marimba” w Teatrze Wielkim w Warszawie. W latach 2011–2017 śpiewał w teatrze Studio Buffo, gdzie wcielał się m.in. w rolę Jana, głównego bohatera musicalu „Metro”. Od 2016 roku do 2019 roku występował w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni jako Gringoire – jedna z głównych postaci musicalu „Notre Dame de Paris”. W Warszawskim Teatrze Roma wcielał się w główne role w musicalach „Piloci” oraz „Aida”. Jest laureatem wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (Piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga.

Na dzień przed premierą zapraszamy na koncert online: Pożegnanie coverów Traczyka 

Link do koncertu: 

Pożegnanie Coverów Traczyka – koncert online

 

Zamów płytę Janka Traczyka:
https://www.mtj.pl/sklep/nadal-jestem/

Słuchaj singla „Nadal jestem”:
https://backl.ink/143446628

Obserwuj Janka w mediach społecznościowych:
Facebook: https://www.facebook.com/janektraczyk
Instagram: https://www.instagram.com/janek_traczyk/

Subskrybuj kanał Janka:
https://www.youtube.com/channel/UCO2dOafy2FYiXAxjpjmj49A

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *