Kazimiernikejszyn 6-9.07 Kazimierz Dolny

kazim logoKazimiernikejszyn to równoległa rzeczywistość, wydarzenie bez spinki, które zafunduje Ci przygodę, daleko wykraczającą poza genialne koncerty.

W tym roku wystąpią: HEY, Łąki Łan, Kamil Bednarek, Gooral, Łona i Webber, Julia Pietrucha, L.U.C & @Rebel Babel, DZIADY KAZIMIERSKIE, SunnyLand, Brodacze live act i BUM BUM ORKeSTAR.KARNETY:
4-dniowy (czwartek – niedziela) – tylko 159 PLN!
3-dniowy (piątek – niedziela) – 139 PLN
1-dniowy (piątek lub sobota) – 69 PLN
Wszystkie opcje karnetowe sprawdź na http://bit.ly/karnety-kmk2017

Wyobraź sobie żywiołowe koncerty, czysta petarda, żadnego zamulania. Grane przez muzyków, którzy nade wszystko cenią zabawę i kontakt z publiką. Do tego dodaj pełen chill na pół dzikiej plaży, w lesie i Kazimierskich wąwozach, z hamakami, leżakami i masażami w kilku technikach. Do tego autorskie aktywności, takie jak rajd rowerowy 250 metrowym tunelem z lampą czołówką, Strefa Nudy, Kanioning, Rower Rajd, pływanie łodziami pychowymi, Silent Disco na środku miasta i wiele innych przygód.

A do tego mnóstwo ciekawych ludzi. Otwartych, wesołych, energetycznych 🙂

>>> WWW.KAZIMIERNIKEJSZYN.PL <<<

Wszystko w magicznym Kazimierzu Dolnym. Jedynym takim mieście w Polsce, gdzie jak mawiają – czas się zakrzywia. Do tego Samolosy, czyli samochody zabierające się do losowo wybranej strefy festiwalu, palenie koguta, przepiękne widoki… a to wciąż nie wszystko.

Bicie rekordu w ilości osób śmiejących się w tym samym momencie, spotkania rozwojowe z najlepszymi trenerami, bieg z humorystycznymi przeszkodami…

Kazimiernikejszyn to mix muzycznej jazdy, aktywności, natury, relaksu, jasnej strony mocy, bezspinkowej atmosfery i pomagania.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF