last minute

Last Minute Summer Festival – WrocLove 2020

Nosowska, Happysad, OSTR – to pierwsi artyści otwierający listę gwiazd plenerowego LAST MINUTE SUMMER FESTIVAL 2020, który odbędzie się w dniach 18 – 20 września we Wrocławiu!

Będzie radośnie i bezpiecznie! Rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych – kolejne gwiazdy i szczegóły imprezy już wkrótce!

Tegoroczne lato pozostawia wielki niedosyt muzycznych imprez plenerowych. Największe festiwale zostały odwołane bądź przeniesione do sieci, ale wszyscy zgodzimy się, że to nie to samo.

Wrocławski festiwal 3-Majówka, otwierający co roku sezon letnich festiwali plenerowych, także się nie odbył. Nie spotkaliśmy się w długi weekend majowy, ale nie poddajemy się tak łatwo.

Zapraszamy Was na jedyny w swoim rodzaju Letni Festiwal Last Minute – pożegnajmy razem lato we Wrocławiu!

LAST MINUTE SUMMER FESTIVAL – WrocLove 2020 odbędzie się na urokliwym terenie Pergoli należącej do kompleksu Hali Stulecia we Wrocławiu przy ulicy Wystawowej 1. Całość wydarzenia zaplanowana jest pod chmurką, gdzie teren zielony wkoło jest tak duży, że każdy znajdzie bezpieczną przestrzeń dla siebie, czy to w formie pikniku, leżakowania albo radosnego pląsania w rytm muzyki.

Obostrzenia sanitarne nieustannie zmieniają się i powoli kultura także się odmraża. Dla festiwalowych gości udostępniona będzie ogromna przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie bez problemu zachowamy pełne bezpieczeństwo i dostosujemy się do najnowszych zaleceń            sanitarno-epidemiologicznych.
Gwarantujemy wybuchowy mix. Połączymy bezpieczeństwo i dobrą zabawę. To chyba zdrowy przepis – prawda? Zrelaksujemy się przy najlepszej muzyce i razem pożegnamy lato.

Zaznaczcie w kalendarzach 18 – 20.09.20: LAST MINUTE SUMMER FESTIVAL – WrocLove 2020
Spotkajmy się we Wrocławiu!

LAST MINUTE SUMMER FESTIVAL – WrocLove 2020
18 – 20.09.20 Wrocław, Pergola, ul. Wystawowa 1

18. 09.20 start godz. 15.30
NOSOWSKA19. 09.20 start godz. 15.30
HAPPYSAD20. 09.20 start godz. 15.30
OSTRKolejne ogłoszenia wkrótce!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF