HP wyjątkowo ciepłe lato

Nagraj teledysk z Happysad nie wychodząc z domu

Zespół na swoim fanpage napisał:

Zostańcie w domu i zróbcie z nami teledysk!

Psze Państwa, czasy chwilo nie sprzyjają zgromadzeniom, a my z Państwem to akurat lubimy się gromadzić. Wpadł nam pomysł jak temu zaradzić i owym pomysłem chcielibyśmy się z Państwem podzielić.

Co Wy na to, aby zostawić sobie po tym dziwnym momencie rozłąki jakąś pamiątkę? Taką po wsze czasy. Wyjątkową.

Proponujemy wspólne nagranie teledysku zmontowanego z Waszych filmików, na których śpiewacie utwór MUSISZ z naszej nowej płyty. On Wam leci w słuchawkach np. z telefonu, a nagrywa się tylko Wasz głos oraz video, więc ważne aby w pomieszczeniu było cicho. Dla lepszej słyszalności swojego głosu można uchylić jedna słuchawkę 😉

Nagrywacie siebie śpiewających CALUTKI utwór. W momentach bez wokalu Kuby bądźcie naturalni, uśmiechajcie się, tańczcie, smućcie, nućcie solówki pod nosem, wyślijcie smsa do kumpeli, zamówcie smsem żarcie z restauracji na osiedlu, pozdrówcie znajomego ratownika medycznego, kierowcę karetki, przytulcie psa, pogłaskajcie papużkę, itd, bądźcie normalnie i zwyczajnie sobą.

Jeśli wolicie nagrać się aparatem cyfrowym, lustrzanką, kamerą video, czy czymkolwiek – zróbcie to śmiało. Ważne, aby filmik był w jakości 720p, 1080p czyli HD lub lepszej i w kadrze poziomym, a Wasz głos wyraźny.

Filmiki prześlijcie np. wetransferem do czwartkowej północy, a linka wrzućcie messengerem w wiadomości na Facebooka. Jeśli pojawią się jakieś problemy, wtedy napiszcie do nas. ZAWSZE pomożemy!

Pomyślnośc całej akcji zależy tylko od Was, a jako materiał referencyjny podsyłamy utwór First Day Of My Life zespołu Bright Eyes. Jego bohaterowie też mają słuchawki, natomiast muzyki tylko słuchają. Państwo mogą muzykę stworzyć! Zależy nam na Waszym śpiewie!

Wybierzcie jakąś fajną miejscówkę, zróbcie przyjemny klimat, poczujcie luz i bądźcie kreatywni. Albo olejcie wszystko i po prostu zaśpiewajcie, a potem się zobaczy 😉

Powodzenia!!!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF