Paktofonika hip – hopowa podróż do przeszłości

HIP HOPOWA PODRÓŻ DO PRZESZŁOŚCI.
PAKTOFONIKA po 20 latach zagra koncert w Spodku.
Już 10 grudnia 2022 roku odbędzie się drugi z serii “Kosmicznych Koncertów”.
Katowicki Spodek cofnie się tego dnia do roku 2000 i zabierze słuchaczy w hip-hopową podróż do przeszłości. Będzie to niepowtarzalna okazja przeżycia historycznego koncertu PAKTOFONIKI.
O atmosferę wielkiego rapowego święta, zadbają autorzy największych klasyków, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki współczesnej, z których cytaty weszły do codziennej mowy milionów Polaków.


Wieczór rozpocznie się mocnym, hardkorowym uderzeniem. MOLESTA / EWENEMENT wystąpi w pełnym składzie. Włodi, Vienio, Pelson, Wilku oraz DJ B przypomną jak i czym żyły wszystkie osiedla w Polsce na przełomie wieków, i dlaczego “Skandal” jest do dziś jednym z najbardziej wpływowych albumów na polskiej scenie hip hopowej.
Obchodzący dwudziestolecie swojego albumu “30 minut z życia” O.S.T.R pokaże widzom dlaczego od dwóch dekad jest niekoronowanym królem rodzimego freestylu.
Ponadto przypomni wam największe hity z debiutanckiego – również jubileuszowego albumu “Masz to jak w banku”, którym zrewolucjonizował pojęcie “flow” na rodzimej scenie.
W podróż na polskie podwórka lat dziewięćdziesiątych, zabiorą was niekwestionowani pionierzy rapu w Polsce – WZGÓRZE YA – PA 3. Kielecka ekipa, zatacza koło powracając do katowickiego Spodka, miejsca, gdzie za sprawą wygranych w 1995 roku “Odjazdów” rozpoczęła się ich wielka kariera.
Kulminacyjnym momentem festiwalu, który przeniesie nas wszystkich w hip-hopową podróż do przeszłości będzie koncert z okazji XXII-lecia debiutu PAKTOFONIKI. Rahim i Fokus, wraz z gośćmi zaproszonymi specjalnie na ten wieczór, wykonają utwory z “Kinematografii” oraz “Archiwum Kinematografii”. Nie może Cię zabraknąć!


Bilety dostępne w cenie od 129zł na stronie www.kosmicznykoncert.pl
Organizatorem wydarzenia jest MegaClub Events.
Wyłączną dystrybucję biletów prowadzi Going oraz Empik Bilety.


17:00 otwarcie bram
20:00 start wydarzenia
00:30 zakończenie wydarzenia


Wydarzenie bez ograniczeń wiekowych.
Osoby poniżej 16 roku życia wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.
Osoby w wieku 16 lat do 18 lat – wymagane jest pisemna zgoda rodzica lub prawnego opiekuna.
Wzór do wydrukowania dostępny na stronach punktów sprzedaży.
link do Upoważnienia: goo.gl/3i46aa
Regulamin wydarzenia: http://kosmicznykoncert.pl/docs/regulamin_imprezamasowa.pdf

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *