Rock na Bagnie 2020

ROCK NA BAGNIE 2020

ROCK NA BAGNIE to festiwal który swoją atmosferą przypomina stare dobre festiwale lat 80’ takie jak Jarocin czy Róbrege.
Pomysł festiwalu zrodził się w 2009 r. a jego inicjatorami byli ówczesny wójt gminy Zawady – Paweł Pogorzelski i zaangażowany w działalność ekologiczną białostocki załogant Piotr Znaniecki, którzy poszukując osoby odważnej do zorganizowania dużego festiwalu na Podlasiu natrafili na Jacka Żędziana – organizującego od lat w Mońkach undergroundowe koncerty. Pierwsze dwie edycje odbyły się w miejscowości Strękowa Góra.
Od roku 2013 festiwal odbywa się w Goniądzu a jego organizatorem jest Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego przy ciągłej opiece Jacka Żędziana. Dotychczas podczas festiwalu zagrało ponad 200 wykonawców z Polski, Litwy, Anglii, Czech, Niemiec, Białorusi, oraz odbyło się wiele imprez towarzyszących takich jak wystawy, kino, spotkania, zawody sportowe. Festiwal odbywa się w każdy pierwszy weekend lipca na Biebrzą.

Jubileuszowa edycja Rock na Bagnie!
Lista wykonawców:

U.K. SUBS
THE TOASTERS
ARMIA
BIG CYC
ALVINl GIBBS & the Disobedient Servants
THE ANALOGS
SEXBOMBA
UNITED PUNK ORCHESTRA
KONIEC ŚWIATA
BIELIZNA
CELA NR 3
PODWÓRKOWI CHULIGANI
SAJGON
BAiKA
DZIECIUKI
CRIMINAL TANGO
THE ZAPOY!
ST. OMER
THE MULLET MONSTER MAFIA
MAMUSIU RATUJ
BCE_CRAZY
FLEISCHWOLF
MORON’S MORONS
ZIMNA WOJNA
KMKZ

Ceny karnetów:
-styczeń/luty/marzec/- 90zł,
-kwiecień/maj/czerwiec i do 1 lipca do północy – 100zł,
-w dniu imprezy 110zł 2 dni i 80 zł 1 dzień

Mieszkańcy Goniądza płacą 60zł za cały festiwal po przedstawieniu dokumentu potwierdzającego zameldowanie na terenie gminy.

Wieczór bardów w GOK 02.07.2020 – 20 zł płatne przy wejściu

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF