Rozen tym razem wydał bardzo nostalgiczny singiel.

Rozen tym razem wydał bardzo nostalgiczny singiel. Posłuchaj utworu „Nie wyjadę”

Po wakacyjnym singlu drogi pt. „Lepszy Ląd” Rozen zdecydował, że kolejnym singlem promującym debiutancką płytę jego zespołu będzie piosenka pełna nostalgii. Utwór „Nie wyjadę” jest już dostępny w serwisach cyfrowych i na YouTubie.

Rozen to czwórka przyjaciół grających muzykę z pogranicza indie folku i popu. Ich twórczość to wyraziste połączenie ciepłego wokalu, gitary elektrycznej, skrzypiec, wiolonczeli i perkusji.
Często porównywani do takich grup jak Mumford & Sons, The Lumineers oraz Of Monsters & Men.

Jak sami mówią, zajmują się opowiadaniem historii o tym, co wspólne. W swoich utworach dotykają uniwersalnych doświadczeń – miłości, tęsknoty, nadziei czy straty. Dzięki łączącej ich muzycznej wrażliwości przekładają je na wpadające w ucho melodie i pełne emocji, poetyckie teksty.

Zespół powstał z inicjatywy wokalisty, gitarzysty i autora tekstów Andrzeja Rozena. Choć nie może żyć bez grania, muzyczną pasję odkrył przez przypadek. Lider zespołu na co dzień jest strategiem w agencji brandingowej, a grę na gitarze zaczynał ćwicząc wraz z tutorialami na YouTubie – jest samoukiem. Pierwsze swoje piosenki chował romantycznie do szuflady.

Oprócz Andrzeja Rozena w skład zespołu wchodzą skrzypaczka Karolina Matuszkiewicz, wiolonczelista Dominik Frankiewicz oraz perkusista Kacper Majewski.

Utwór „Nie wyjadę” jest dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label, której nakładem ukaże się debiutancka płyta Rozena.

Oglądaj teledysk:

Słuchaj singla Rozena:
https://backl.ink/143387814

Sprawdzaj co słychać u Rozena:
Facebook: https://www.facebook.com/rozen.band
Instagram: https://www.instagram.com/rozen_band/?hl=pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *