Slow Life Music Festiwal 2017

slowSTOP! Zatrzymaj się… weź oddech i odpocznij przy kolejnej edycji Slow Life Music Festival!

#SLMFOlsztyn to coś więcej niż występy muzyczne. To zjawisko wyjątkowe, w którym ambitna i refleksyjna sztuka łączy się z ideą zwolnienia tempa i sprzyja niepowtarzalnej, kameralnej atmosferze i bliskiemu kontaktowi z artystami.
Przyciągamy do siebie wszystkich szukających wyciszenia i odpoczynku, a wszystko to przy dźwiękach znakomitej muzyki artystów z kręgu muzyki alternatywnej, akustycznej i lirycznej!

W niedzielę 9 lipca na deskach Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie specjalnie dla Was wystąpią:

17:00 – Daniel Spaleniak
18:15 – Henry David’s Gun
19:30 – MaJLo
20:45 – BUSLAV

Daniel Spaleniak jest 24-letnim artystą pochodzącym z Łodzi, bezpośrednio związanym z muzyką od urodzenia. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory, wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku, w związku z czym jego utwory można usłyszeć w takich serialach jak The Path, Shut Eye, czy w popularnej produkcji Elementary.

Henry David’s GUN to twór z pogranicza gatunków singer-songwriter, indie-folk oraz folk-rock. Artyści pozostają w nim wierni czemuś co można by było określić „analogowo-akustycznym” podejściem do muzyki.

MaJLo, czyli Maciej Milewski to wokalista, multiinstrumentalista i producent pochodzący z Gdańska. Zadebiutował w 2015 swoją EP pt. „Reverse”. Artysta zwinnie lawiruje pomiędzy elektroniką i nieco melancholijnym indie, okraszając wszystko subtelnym wokalem. Rezultatem tego jest wypracowane osobiste i alternatywne brzmienie.

Buslav – multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Mając wieloletnie oraz międzynarodowe doświadczenie jako muzyk sesyjny (m.in. członek house-bandu Cheryl Pepsii Riley w Vilage Underground w NYC) postanowił wydać swój pierwszy album solowy. Prostota formy prowadzi tu bezpośrednio do istoty poruszanych treści. Buslav to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach – ujętych w dźwięki.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie w cenie zaledwie 30 zł można kupić tutaj: https://goo.gl/yzH8eQ

Dodatkowych informacji można szukać również na internetowej stronie MOK Olsztyn http://www.mok.olsztyn.pl/kalendarium/slow-life-music-festival-2017/

Niedziela 9 lipca,
Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie,
Start punktualnie o 17:00

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF