TRASA PUNKY REGGAE LIVE POWRACA!
W lutym 2018, po kilku latach przerwy, wraca PUNKY REGGAE live, czyli jedyna w swoim rodzaju trasa koncertowa, trafiająca do wielbicieli wielu gatunków muzycznych. Pierwsza edycja, zorganizowana jeszcze pod nazwą Pankregeparty, z założenia miała łączyć spokojne wibracje reggae z mocnym punkowym uderzeniem, przekazując wspólne idee wolności, tolerancji i szacunku. Z każdą kolejną odsłoną PUNKY REGGAE live gościła nowych artystów z różnych środowisk muzycznych, zyskując tym samym coraz bardziej otwartą formułę.

 

BEDNAREK trasa promująca album TALIZMAN

Kamil Bednarek wraz z zespołem wyrusza w premierową trasę koncertową, promującą album „TALIZMAN”! Na początku roku zespół zagra łącznie 9 wyjątkowych koncertów. Na mapie trasy znalazły się: Katowice, Toruń, Poznań, Szczecin, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Rzeszów oraz Wrocław!

 

 

Natalia Przybysz/ Micromusic/ Odet

Agencje P.W. Events – koncerty i yMusic mają zaszczyt zaprosić na wiosenną trasę koncertową trzech silnych, lecz subtelnych, kobiecych osobowości polskiej sceny muzycznej! Natalia Przybysz w towarzystwie trip-hopowego Mikromusic i utalentowanej, wschodzącej gwiazdy Odet pojawią się w 8 polskich miastach na przełomie marca i kwietnia. Ten skład gwarantuje, że kobieca trasa z udziałem tych artystek jest pretendentką do tytułu muzycznego wydarzenia roku 2018!

 

 

Happysad wyrusza w 26 Trase

Po dobrze przyjętej, najnowszej płycie „Ciało Obce”, oraz trasie promującej album, jeden z najczęściej koncertujących zespołów w naszym kraju, rusza ponownie w Polskę. 26 trasa w historii Happysad rozpoczyna się już na wiosnę.

 

 

ZALEWSKI ŚPIEWA NIEMENA

Zapraszamy na trasę koncertową Krzysztofa Zalewskiego, promującą jego najnowszy album poświęcony twórczości Czesława Niemena. Już w lutym artysta odwiedzi najpiękniejsze sale w Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Krakowie, Katowicach, Jarocinie a także Wrocławiu!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • PDF