Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BEYONCÉ / PGE Narodowy – Warszawa

28 czerwca, 2023 @ 17:00 - 23:00

BEYONCÉ – RENAISSANCE WORLD TOUR – Official Events, 27-28.06.2023, PGE Narodowy, Warszawa

 

BEYONCÉ wyrusza w światową trasę koncertową – RENAISSANCE WORLD TOUR
WELCOME TO THE RENAISSANCE
Po niezwykłym sukcesie siódmego albumu studyjnego BEYONCÉ „RENAISSANCE”, światowa supergwiazda ogłosiła dzisiaj RENAISSANCE WORLD TOUR – swoją pierwszą solową trasę koncertową od ponad sześciu lat.

 

Trasa w 2023, wyprodukowana przez Parkwood Entertainment i promowana przez Live Nation, rozpocznie się 10 maja 2023 roku w Friends Arena w Sztokholmie, zatrzymując się w całej Europie w Cardiff, Edynburgu, Sunderland, Paryżu, Londynie, Marsylii, Amsterdamie, Warszawie i innych. Następnie trasa będzie kontynuowana w Ameryce Północnej, z występami w Toronto, Chicago, East Rutherford, Atlancie, Las Vegas, Los Angeles, Houston i innych.

 

RENAISSANCE WORLD TOUR odwiedzi również Brukselę, Barcelonę, Kolonię, Frankfurt, Hamburg i inne miasta w Europie w maju i czerwcu. Dodatkowe miasta w Ameryce Północnej to Boston, Charlotte, Dallas, Detroit, Kansas City, Louisville, Miami, Minneapolis, Nashville, Nowy Orlean, Filadelfia, Pittsburgh, San Francisco, St. Louis, Tampa, Vancouver i inne.

 

Podobnie jak w przypadku poprzednich tras, Beyoncé odciśnie swój ślad również poza sceną, dzięki BeyGOOD, inicjatywie, która powstała w 2013 roku, aby wspierać ludzi i programy na całym świecie. BeyGOOD będzie kontynuować swoje dziedzictwo filantropii, skupiając się na sprawiedliwości ekonomicznej poprzez wspieranie organizacji, które służą zmarginalizowanym i zaniedbanym społecznościom dostępem do stypendiów, możliwością staży, które prowadzą do znalezienia pracy, oraz zasobami wspierających przedsiębiorczość.

 

BILETY: https://www.livenation.pl/show/1407210/beyonc%C3%A9-renaissance-world-tour/warsaw/2023-06-27/pl

 

Szczegóły

Data:
28 czerwca, 2023
Godzina:
17:00 - 23:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,