HEMP GRU świętuje 25-lecie.

9 października w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się wielkie święto hip-hopu! 25-lecie obecności na rapowej scenie świętuje HEMP GRU – jeden z najważniejszych składów w historii polskiego rapu. Prekursorzy jego najbardziej hardcore’owego, antysystemowego oblicza ujawnili pierwszych gości urodzinowego wydarzenia!

O.S.T.R., Molesta i Grubson to pierwsi goście 25-lecia HEMP GRU w stołecznej hali COS Torwar. Zaproszeni artyści to nie tylko ikony polskiego hip-hopu, ale przede wszystkim sympatycy HG, z którymi łączy ich muzyczna przyjaźń. 9 października zapowiada się więc na wieczór pełen klasyki polskiego rapu, gdzie nie może Was zabraknąć!

Bilety na wydarzenie: https://www.biletomat.pl/bilety/25-lat-hemp-gru-13644

Wilku WDZ, Bilon, Żary, Szwed i DJ Cent zaprezentują słuchaczom pełen przekrój swojej dotychczasowej dyskografii. Poczynając od kultowego „Klucza”, poprzez pamiętną „Drogę” i trylogię „JLB”, aż po zamykający oficjalny dorobek HG album „Eter”. Będzie to więc najpełniejszy i najbogatszy ze wszystkich koncertów zagranych kiedykolwiek przez Hemp Gru. Artyści zadbali też o wyjątkową scenografię, która przeniesie widzów w czasie na mokotowski street – tam gdzie pod koniec lat 90. rozpoczęła się historia zespołu.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/266015089254760

Oprócz zapowiedzianych właśnie gości HEMP GRU zapowiedziało występy jeszcze kilkunastu innych artystów, wśród których są zarówno legendy polskiego rapu, jak i najmocniejsze obecnie postaci na rodzimej scenie. Personalia gości będą sukcesywnie ujawniane na przestrzeni nadchodzących tygodni, a już dziś organizatorzy zapewniają, że na uczestników wydarzenia czeka koncert, który przejdzie do historii polskiego hip-hopu. Kolejne szczegóły tego elektryzującego wydarzenia poznamy już wkrótce.

09.10.2023

25 LAT HEMP GRU

Otwarcie bram: 19.00

Start: 20.00

Info:

fb.com/hempgruofficial

@hempgru_official

Promotor: L2L / Live2Listen

www.fb.com/live2listen

www.l2l.pl

@live_2_listen

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *