Imany na trzech koncertach w Polsce!

Imany na trzech koncertach w Polsce! Artystka zaprezentuje wyjątkowy spektakl muzyczny „Voodoo Cello”

Uwielbiana w naszym kraju wokalistka powraca ze specjalnym show. Francuska artystka każdego wieczoru zaprezentuje swój zjawiskowy głos w towarzystwie aż ośmiu wiolonczeli. Imany posłuchamy już w czerwcu 2023 r. w okazałych miejscach teatralno-muzycznych trzech dużych miast w Polsce: Wrocławia (10 czerwca), Gdańska (11 czerwca) i Warszawy (12 czerwca).

Nadia Mladjao, znana lepiej jako Imany, to francuska wokalistka komoryjskiego pochodzenia, która już od ponad dekady święci triumfy w całej Europie. Ale Polska zasłużenie ma szczególne miejsce w sercu – obdarzonej unikalną, androgyniczną barwą głosu – piosenkarki. Jej debiutancki album, „The Shape of a Broken Heart”, pokrył się w naszym kraju aż potrójną platyną w ciągu dwóch lat od premiery. To sprawia, że Imany nader chętnie odwiedza nasz kraj przy okazji swoich tras koncertowych.

Nie inaczej będzie przy okazji tournée promującego projekt „Voodoo Cello” – to zawierające elementy choreografii widowisko, podczas którego wyjątkowemu głosowi Imany towarzyszyć będzie aż 8 wiolonczeli. Wraz z sekcją smyczkową artystka zreinterpretuje kilkanaście znanych popowych kompozycji – od utworów Radiohead i Cata Stevensa, przez hity Boba Marleya, Madonny i Eltona Johna, po numery znane z repertuaru t.A.T.u, Imagine Dragons czy Eda Sheerana. To będą wieczory pełne tajemniczych rytuałów odprawianych na wybitnych piosenkach pod przewodnictwem magnetyzującej wykonawczyni.

Imany wystąpi z programem „Voodoo Cello” 10 czerwca w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, 11 czerwca w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku oraz 12 czerwca w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie

Imany – „Like a Prayer”

Trasa:

10 czerwca Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

11 czerwca Gdańsk, Teatr Szekspirowski

12 czerwca Warszawa, Teatr Muzyczny Roma

Bilety dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileterii Going.

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *